Nápověda

     

Nápověda

     

Tyto webové stránky jsou vytvořeny pro prohlížeč MSIE 5.0 .  Výchozí rozlišení je optimalizováno  pro monitor s rozlišením 800 x 600., s nastavením prohlížeče pro střední velikost písma . Jestliže máte monitor s vyšším rozlišením doporučujeme provést změnu nastavení optimalizace těchto stránek pro vyšší rozlišení. Změnu rozlišení lze provést na úvodní stránce (Home page) stisknutím tlačítka 1024 x 768 .  Jestliže se Vám zdá písmo příliš malé nebo příliš velké, doporučujeme provést  přizpůsobení velikosti zobrazení písma vašeho prohlížeče ( Hlavní menu  - Zobrazit - Velikost textu ) dle Vašich potřeb.

 Některé dokumenty na těchto stránkách  (prospekty, technické dokumenty, apod) jsou ve formátu  .pdf (Adobe acrobat). K prohlížení těchto souborů je třeba mít nainstalovaný volně šiřitelný prohlížeč Adobe Acrobat Reader.  Pro prohlížení těchto dokumentů je nejvýhodnější jejich stažení na disk do Vašeho počítače kde je soubor možno později bez problému otevřít a prohlížet bez nutnosti připojení na internet. Soubor lze otevřít i bez stažení do Vašeho počítače kliknutím levým tlačítkem myši na odkaz na soubor přímo v internet exploreru - na základě zkušeností lze konstatovat , že tento postup s ohledem na rychlost připojení k internetu,  volné prostředky počítače a velikost souboru nebývá vždy úspěšný.

 Při stahování těchto souborů na Váš disk postupujte takto :

 V prohlížeči  Internet Explorer, klikněte na odkaz na soubor pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit cíl jako", zvolte adresář kam chcete soubor uložit a uložte si soubor na Váš disk. Kliknutím na soubor ve správci souborů ve Vašem počítači soubor otevřete. 

Pokud budete mít nějaké problémy, dotazy nebo připomínky ve věci prohlížení těchto stránek obracejte se prosím na správce.

 

Filtr Zeos s.r.o.,  Bieblova 887/3,  Hradec Králové 500 03,  Česká republika

www.filtrzeos.cz

Copyright Filtr Zeos s.r.o. Hradec Králové